PL  EN
Witamy

Opolska WK
ul. Armii Krajowej 4
45-071 Opole
tel./fax: (077) 453-88-82, (077) 456-00-32
opolska@ohp.pl

Nadzór nad Ochotniczymi Hufcami Pracy sprawuje Minister Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej

MCKMCIZBIP

Aktualności

Uczestnicy ŚHP Brzeg w Aquaparku
Wysłano 08.04.2011 o godz. 13:37:33

3.jpgSport i rekreacja wodna kojarzy nam się z pełnią lata i sprzyjającą aurą pogodową. Alternatywą aktywnego wypoczynku w wodzie stała się dla uczestników Środowiskowego Hufca Pracy w Brzegu, wycieczka do brzeskiego Aquaparku.


Odbywające się na terenie krytej pływalni zajęcia, uczą młodzież odreagowania napięć poprzez uczestnictwo w wodnych grach zespołowych oraz relaksacji. Zaangażowanie uczestników w taką formę spędzania czasu po lekcjach dydaktycznych, utrwala w młodych ludziach świadomość możliwości wyboru i korzystania z szerokiego zakresu form konstruktywnego spędzania czasu wolnego od lekcji.


Gry zespołowe integrują uczestników, dają radość z zabawy oraz zaspokajają potrzeby człowieka w sferze psychospołecznej. Pływanie usprawnia funkcjonowanie organizmu ludzkiego w zakresie motoryki, a także rozwoju sensorycznego. W związku z tym, wysiłek wodny pozwala na osiąganie pozytywnych efektów w pracy z uczestnikami Ochotniczych Hufców Pracy.


Po zakończonych zajęciach młodzież uznała, że taka forma aktywności jest atrakcyjna dla ich środowisk rówieśniczych i może być adresowana do odbiorców bez ograniczeń wiekowych.

Grzegorz Kownacki

1.jpg 2.jpg 3.jpg

Na zdjęciu:

Uczestnicy ŚHP Brzeg i kadra przed wejściem na pływalnię

Na zdjęciu:

Uczestnicy ŚHP Brzeg w trakcie zabaw w wodzie

Na zdjęciu:

Uczestnicy ŚHP Brzeg w trakcie zabaw w wodzie« Powrót

Copyright © 2009 OHP | Polityka prywatnościPowered by iCMS