PL  EN
Witamy

Opolska WK
ul. Armii Krajowej 4
45-071 Opole
tel./fax: (077) 453-88-82, (077) 456-00-32
opolska@ohp.pl

Nadzór nad Ochotniczymi Hufcami Pracy sprawuje Minister Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej

MCKMCIZBIP

Wersja do druku

ZAPROSZENIE

Zapraszamy wszystkie firmy, małe i duże zainteresowane sprzedażą swoich towarów i usług dla Ochotniczych Hufców Pracy do rejestracji w nowym serwisie, stworzonym przez Komendę Główną OHP do dokonywania zakupów przez jednostki OHP w formie licytacji elektronicznych.

Ochotnicze Hufce Pracy to państwowa jednostka budżetowa nadzorowana przez ministra właściwego do spraw pracy. Posiadają prawie 900 jednostek na terenie całego kraju, jesteśmy ogromnym odbiorcą towarów i usług. Jednostki z terenu całego kraju mogą indywidualnie wystawiać licytacje we własnym zakresie. Prosimy też o rozesłanie tej informacji do swoich oddziałów na terenie całego kraju.
Serwis internetowy http://zakupy.ohp.pl służy do dokonywania zakupów przez jednostki OHP, których wartość nie przekracza wyrażonej w złotych równowartości kwoty 14 000 euro.

Wystarczy kilka kroków aby sprzedawać swoje towary lub usługi.

  1. Zarejestruj się,
  2. Zaloguj się,
  3. Wybierz zakładkę „KATEGORIE”,
  4. Dodaj do obserwowanych kategorię, która Ciebie interesuje, kliknij na (niebieskie oko) obok nazwy kategorii, od tej chwili będziesz informowany e-mailem o nowych licytacjach w tych kategoriach,
  5. Weź udział w licytacji, złóż swoją ofertę,
  6. Oferty złożone w licytacji są wiążące dla uczestników Licytacji (Zamawiającego i Wykonawcy jeżeli licytacja nie zostanie zamknięta przed czasem przez Zamawiającego) lub złóż ofertę cenową w licytacji szacunek cenowy,
  7. Skontaktuj się z zamawiającym w celu realizacji zamówienia,

Wykonawca nie wystawia nowej licytacji lecz bierze udział w już wystawionych. Ceny licytacji są cenami brutto.

Wszelkie dodatkowe informacje i pomoc znajdą Państwo na stronie http://zakupy.ohp.pl w zakładkach Pomoc i Regulmin. W przypadku problemów prosimy o kontakt przez formularz kontaktowy dostępny w zakładce Kontakt.

Copyright © 2009 OHP | Polityka prywatnościPowered by iCMS