Opolska Wojewódzka Komenda OHP zaprasza do składania szacunków na zorganizowanie i przeprowadzenie kursu prawa jazdy kat. B dla uczestników projektu "Od szkolenia do zatrudnienia - EFS".

 

Zaproszenie

Formularz

Opolska Wojewódzka Komenda OHP zaprasza do składania szacunków na zorganizowanie i przeprowadzenie warsztatów kreowania wizerunku połączonych z usługą stylistyi dla uczestników projektu "Od szkolenia do zatrudnienia - EFS"

 

Zaproszenie

Formularz

Opolska Wojewódzka Komenda OHP zaprasza do składania szacunków na zorganizowanie i przeprowadzenie kursu o standardzie ECDL lub kursu o standardzie równoważnym wraz z egzaminami końcowymi dla uczestników projektu "Od szkolenia do zatrudnienia - EFS".

 

Zaproszenie

Formularz

Opolska Wojewódzka Komenda OHP zaprasza do składania szacunków wartości na usługę zorganizowania i przeprowadzenia kursów zawodowych dla 40 osób w ramach projektu „Od szkolenia do zatrudnienia - EFS” współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego.

Zaproszenie

Formularz

Opolska Wojewódzka Komenda OHP zaprasza do składania szacunków wartości na usługę przygotowania, dostarczenia wyżywienia oraz odbiór odpadów pokonsumpcyjnych dla 40 osób w ramach projektu „Od szkolenia do zatrudnienia - EFS” współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego

 

Zaproszenie

Formularz