Mija kolejny rok szkolny w Hufcu Pracy w Opolu. Jak każdego roku, jest to czas podsumowań i podziękowań za współpracę wszystkim, którzy swoimi działaniami wspierali działalność hufca a także podziękowań ze strony instytucji, z którymi hufiec współpracował.


Niezwykle miło nam poinformować, że otrzymaliśmy podziękowania od Zarządu Centrum Turystyki Podwodnej „Okoń” w Opolu za przekazanie bajek dla dzieci, w ramach inicjatywy Rady Młodzieży Hufca Pracy w Opolu pt. „Radość z Bajką”. Książeczki zostaną wykorzystane podczas akcji ratowniczych. Ponadto miło nam było spotkać się i odebrać podziękowania za współpracę od przedstawicieli Ochotniczej Straży Pożarnej Oddziału Ratownictwa Wodnego w Opolu, za przekazanie książek, gier planszowych i mnóstwa pluszaków w ramach inicjatywy młodzieżowej a także za udział w Ogólnopolskiej Akcji pt. „Misie Ratownisie”.Mamy nadzieję, że kolejny rok szkolny pozwoli na realizację wielu działań i inicjatyw, a współpraca z naszymi przyjaciółmi będzie nadal owocna i udana.

Bogumiła Szewczyk-Paluszek

11
Mariusz Lewandowski ze Centrum Turystyki Podwodnej „Okoń” w Opolu i Komendant Hufca Pracy w Opolu Bogumiła Szewczyk-Paluszek
oraz wychowawca Robert Mielcarek

22


 strażacy OSP ORW Opole

33