Zakończenie roku szkoleniowego w Nysie

Kolejny rok szkoleniowy dobiega końca. Przychodzi nam żegnać się z naszymi podopiecznymi w niezwykle trudnym czasie zdominowanym przez pandemię. Z tego też względu uroczystości zakończenia roku szkolnego miały bardzo okrojoną formułę.

Nie było apeli z uroczystą akademią, występów i śpiewów. Uczniowie zarówno szkoły podstawowej jak i branżowej spotykali się w małych grupach klasowych z zachowaniem wszelkich nakazów sanitarnych, by odebrać świadectwo szkolne. Kadra wychowawcza naszej jednostki miała okazję do tego aby spotkać się po dłuższym czasie ze swoimi podopiecznymi, zwłaszcza tymi, którzy stają się naszymi absolwentami. Aby choć przez chwilę porozmawiać o przyszłości i życzyć realizacji celów i marzeń na przyszłość. Najbardziej aktywnym i zaangażowanym w działania naszej jednostki uczestnikom wręczono podziękowania i nagrody.

Wszystkim podopiecznym życzymy słonecznych, spokojnych i wolnych od wirusa wakacji! Aby poprzez odpoczynek, nabrali siły do realizacji zadań w przyszłym roku szkoleniowym.

Dominika Rudkowska

DSC06187 2