Nyski Hufiec Pracy podczas zimowego wypoczynku udostępnił swoją bazę dla dzieci i młodzieży ze środowiska lokalnego, uczestników oraz absolwentów naszej placówki. Pracownicy przygotowali szereg atrakcyjnych zajęć dostosowanych do zainteresowań i wieku uczestników.

Przeprowadzono rozgrywki w tenisa stołowego, piłkarzyki oraz bilard a najmłodsi uczestniczyli w zabawach sprawnościowych oraz realizowali się w mini turniejach warcabowych i grach planszowych.

nysa33

Udostępniony został do dyspozycji osób, które dbają o swoja sylwetkę fizyczną atlas do ćwiczeń siłowych. Prezentowane były projekcje filmów dostosowane do zainteresowań młodzieży. Zarząd Rejonowy LOK w Nysie zaprosił uczestników zimowego wypoczynku do udziału w Wojewódzkich Zawodach Strzeleckich ramach ,,Akcji Zima w Mieście’’ oraz do uczestnictwa w treningach strzeleckich.

nysa2222

Zajęcia odbywały się pod czujnym okiem wychowawców, którzy zapewnili młodzieży odpowiednie standardy bezpieczeństwa w trakcie aktywnego wypoczynku oraz fachową obsługę sędziowską i należytą koordynację zajęć.


Piotr Romek