W dniu 27 stycznia w Niemodlinie odbył się finałowy turniej Licealiady 2019/2020 w unihokeju chłopców. Podczas turnieju reprezentacja Zespołu Szkól Technicznych w Nysie zdobyła złote medale i została Mistrzami Województwa Opolskiego w Unihokeju.

Ten wspaniały sukces zawodnicy zawdzięczają bardzo dobrej grze i niesamowitemu zaangażowaniu podczas każdego meczu. W fazie grupowej pokonali zespoły: ZSTiO Kędzierzyn - Koźle: 2-0 oraz ZSZ Opole: 5- 0 i niestety przegrali z ZSZ z Kietrza: 0-1. Zajęli 1 miejsce i w ½ finału pokonali: 2 -1 ZSiPO W Nysie. W finale spotkali się z CKZiU z Nysy. W regulaminowym czasie był remis: 2-2, a o zwycięstwie zadecydowały rzuty karne. Rzut karny na wagę złotego medalu strzelił Patryk Smoter z klasy 1PF. Jako zwycięzcy nasi zawodnicy, którzy w większości są uczestnikami Hufca Pracy w Nysie, mają prawo startu w Mistrzostwach Polski, które odbędą się w maju w Elblągu. Opiekę trenerską nad zespołem sprawuje Mirosław Lizner.