Młodzież z opolskich jednostek OHP rywalizowała w dniu 27.02.2020r. w Oleśnie w Wojewódzkim Turnieju Halowej Piłki Nożnej Chłopców oraz Wojewódzkim Turnieju Halowej Piłki Siatkowej Dziewcząt. W rozgrywkach wzięło udział osiem jednostek organizacyjnych z Głubczyc, Nysy, Namysłowa, Kędzierzyna-Koźla, Olesna, Opola, Brzegu oraz Byczyny.

W kategorii chłopców konkurowało ze sobą 8 drużyn, a w kategorii dziewcząt 5 drużyn. Mecze piłki nożnej rozgrywano w dwóch grupach, do których drużyny zostały przypisane drogą losowania.  Natomiast rozgrywki w piłkę siatkową odbyły się systemem „każdy z każdym”. W kategorii dziewcząt pierwsze miejsce zajęły zawodniczki  z Hufca Pracy w Nysie, drugie z Hufca  Pracy w Kędzierzynie-Koźlu a trzecie dziewczęta z  Brzegu. Z kolei w kategorii chłopców najlepszy okazał się zespół z opolskiego Hufca. Za nimi uplasowała się reprezentacja z Hufca Pracy z Nysy, natomiast trzecie miejsce obronili zawodnicy z Hufca Pracy w Brzegu.Medale oraz pamiątkowe dyplomy wspólnie wręczyli: Łukasz Kubica – Zastępca Wojewódzkiego Komendanta OHP oraz Ewa Zajączkowska – Kierownik zespołu ds. kształcenia i wychowania OWK OHP.