Dnia 29 czerwca w Nyskim Hufcu pracy odbyła się niezwykła impreza pod nazwą „Piknik bezpieczeństwa”. Było to wydarzenie podsumowujące projektu „Bezpieczeństwo ma pierwszeństwo” dofinansowanego ze środków Unii Europejskiej w ramach Programu Europejski Korpus Solidarności. Projekt „Bezpieczeństwo ma pierwszeństwo” zainicjowany został przez pięcioosobową grupę uczestników HP Nysa i realizowany jest od marca do czerwca 2022.

Minął czas nauki i ciężkiej pracy a rozpoczął czas wypoczynku. Dlatego wychowawcy Marcin Kołacha i Beata Tomczak w ramach Akcji Lato zorganizowali aktywny wypoczynek na łonie natury. W upalne dni wybór padł na spływ kajakowy.

W dniu 23.06.2022 roku podczas warsztatów plastycznych prowadzonych przez wychowawcę Katarzynę Bienias w OHP w Oleśnie powstały prace związane z podziękowaniami dla pracowników OHP za wspólnie spędzony rok.

Podziękowanie jest sposobem na wyrażenie wdzięczności za pomoc i okazaną troskę. Może przybrać formę ustną lub pisemną. Młodzież z OHP wykazała się swoją kreatywnością i wykonała przepiękne kartki w kształcie serca, na których zapisała piękne słowo „Dziękuję”. Takie podziękowanie jest formą szacunku oraz swojego rodzaju wdzięczności dla personelu OHP Olesno za pracę jaką wykonuje na rzecz podopiecznych.

Uczestnicy OSiW w Namysłowie z klas VII i VIII rozpoczęli dziś upragnione wakacje. Zanim jednak rozpoczęli „labę”, wzięli udział w uroczystym zakończeniu roku szkolnego, którego uczestnikami byli: Zastępca komendanta OWK OHP Pan Łukasz Kubica, Dyrektor Rolniczego Centrum Kształcenia Ustawicznego Pani Zdzisława Letka, Kierownik OSiW Namysłów Pani Iwona Dobrzańska oraz nauczyciele, wychowawcy i pracownicy ośrodka.

Za nami kolejne działania w ramach projektu „Bezpieczeństwo ma pierwszeństwo” dofinansowanego ze środków Unii Europejskiej w ramach Programu Europejski Korpus Solidarności.

Dnia 27.06.2022 Jury Konkursowe po przeanalizowaniu dostarczonych prac przedszkolaków postanowiło przyznać następujące miejsca:

Podkategorie